Una din marile satisfactii pe care le-am avut cand am plecat din Bucuresti este ca am vazut trupele mele preferate in concert, in mare parte din cauza norocului.Reveneam intr-o seara din parcul Tineretului, pe jos, pana la Unirii cand am inceput sa aud muzica si, mai mult decat atat, o voce cunoscuta… M-am tot intrebat …

