Nu stiu cate dintre voi il urmariti pe Andrei. Eu l-am descoperit intamplator si il citesc de ceva timp pentru ca imi place cum scrie.
De data asta, mi-a atras atentia o chestie pe care a sesizat-o si care face bine moralului nostru. Curioase? Uitati-va aici!
P.S.: Nu uitati de giveaway-ul Garnier! Va puteti inscrie pana pe 28 iulie!
(Visited 71 times, 1 visits today)

![[Rutina de mămică] Prima zi singură acasă cu doi copii](https://septembriejoi.com/wp-content/uploads/2020/06/5C8AF1BF-A279-4D00-8456-1557AC363031-150x150.jpeg)
![[Review] Max Factor False Lash Effect](https://septembriejoi.com/wp-content/uploads/2015/08/JulAVoJl-150x150.jpg)







Leave a reply